Andres İniesta’nın takımı 3 ayda 3 teknik direktör değişikliği yaptı

Andres İniesta'nın takımı 3 ayda 3 teknik direktör değişikliği yaptı

Japonya 1. Futbol Ligi (J1) ekiplerinden Vissel Kobe, aldığı kötü sonuçlar nedeniyle bu sezon üçüncü kez teknik direktör değişikliğine gitti. J1’de sezonun başladığı şubat ayından bu yana 18 maçta sadece 2 galibiyet alan Vissel Kobe, çareyi teknik direktör değişikliğinde buldu.

YENİ TEKNİK DİREKTÖR YOŞİDA OLDU

Vissel Kobe, nisan ayı başında göreve getirdiği 65 yaşındaki Miguel Angel Lotina ile yollarını ayrıldığını açıkladı. İspanyol teknik adam, 9 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik elde etti. 38 yaşındaki İspanyol yıldız Andres Iniesta’nın da forma giydiği Vissel Kobe’de teknik direktörlük koltuğuna Yoşida Takayuki oturdu.

Bir değil iki değil! Andres İniesta'nın takımı 3 ayda 3 teknik direktör değiştirdi

SEZON KASIM AYINDA BİTİYOR

Sezona Miura Atsuşi yönetiminde giren Japon temsilcisi, üst üste 7 maçta galibiyet alamayınca 47 yaşındaki teknik adamla mart ayında yollarını ayırmıştı. İspanyol antrenör Lluis Planaguma Ramos ile de galibiyet özlemine son veremeyen Vissel Kobe, nisan ayında Lotina ile anlaşmıştı. Geride kalan 18 haftada 2 galibiyet, 5 beraberlikle ligin dibine demir atan Vissel Kobe’nin eksi 11 averaj ve 11 puanı bulunuyor. J1’de sezon kasım ayı başında sona erecek.

sizlere descargarfacebookapk.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir