Bakan Soylu’nun kuzenini öldüren kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

Bakan Soylu'nun kuzenini öldüren kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

Dün akşam saat 19.00 sıralarında Of ilçesinde Atatürk Bulvarı üzerinde Fatih Ulusoy (53) ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kuzeni Sefa Dönmez (60) arasında daha önce mahkemelik de oldukları balıkçı damı meselesi nedeniyle tartışma yaşandı.

Bakan Soylu'nun kuzenini öldüren şahıs tutuklandı! Mahkemedeki ilk ifadesi de ortaya çıktı

TOKAT ATMASI ÜZERİNE SİNİRLENEREK 5 EL ATEŞ ETMİŞ

Çıkan tartışmada Fatih Ulusoy, Dönmez’in kendisine tokat atması üzerine sinirlenerek silahını alıp gelip arkasından 5 el ateş etti. Dönmez vücuduna isabet eden kurşunlarla yere yığıldı. Çağırılan sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Of Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Dönmez, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı.

Bakan Soylu'nun kuzenini öldüren şahıs tutuklandı! Mahkemedeki ilk ifadesi de ortaya çıktı

ADLİYEYE ÇELİK YELEKLE GETİRİLDİ

Olaydan sonra Fatih Ulusoy silahı ile birlikte jandarma ekipleri tarafından yakalanarak polis ekiplerine teslim edildi. Cinayet zanlısı Fatih Ulusoy olay sonrası güvenlik gerekçesiyle sorgusu için Sürmene İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülürken, sorgusunun tamamlanması üzerine çelik yelek giydirilerek Of Adliyesi’ne sevk edildi.

Bakan Soylu'nun kuzenini öldüren şahıs tutuklandı! Mahkemedeki ilk ifadesi de ortaya çıktı

“SİNİRLERİME HAKİM OLAMAYARAK CİNAYETİ İŞLEDİM”

Ulusoy’un ilk ifadesinde pişman olduğunu ve sinirlerine hakim olamayarak cinayeti işlediğini söylediği öğrenildi. Cinayet zanlısı Fatih Ulusoy, ‘ateşli silahla adam öldürmek’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

sizlere descargarfacebookapk.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir