Cem Yılmaz, hakkındaki asılsız 15 Temmuz paylaşımlarına isyan etti: Her sene aynı pisliği yapıyorsunuz

Cem Yılmaz, hakkındaki asılsız 15 Temmuz paylaşımlarına isyan etti: Her sene aynı pisliği yapıyorsunuz

15 Temmuz darbe girişiminin 6. yıl dönümünde ünlü oyuncu Cem Yılmaz, sosyal medyada kendisi söylemiş gibi yapılan paylaşımlara sert tepki gösterdi.

“HER SENE AYNI PİSLİĞİ YAPIYORSUNUZ”

Paylaşımda Cem Yılmaz, “Sosyal medyada yine hiç bir ilgim alakam olmayan “yapıştırma” 15 Temmuz sözlerini fotoğrafımla ismimle paylaşıp durdu , bir diğeri de küfür etti. Her sene bu pisliği yapıp duruyorsunuz. Allah belanızı versin. Bu kadar. Seneye de yapacaksanız onu da şimdiden peşin peşin versin” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz, daha sonra yaptığı paylaşımlarda ise şunları söyledi:

” Türkiye’de olumlu, olumsuz ne olursa, göktaşı çarpması dahil, benim bir şey söyleme gerekliliğime inanmıyorum. Kendini aşırı önemseme hastalığım da yok, nedir benimle işiniz anlamadım. Küfür etmek için “bahane” bulamayıp bari uyduralıma geliyor iş….

Cem Yılmaz hakkındaki asılsız 15 Temmuz paylaşımlarına isyan etti: Her sene aynı pisliği yapıyorsunuz

“ADAM BİRİNE NEDEN ‘PARALI ASKERSİN’ YAZAR?”

Adam mesela evinde otururken 30 senedir ne iş yaptığı belli birine ‘paralı askersiniz’ vs niye yazar ya 😉 Neyin askeri ? Hangi para dostum…Hayır bir manifestom olur bir hareketin lideriyimdir…Bir durum vardır… Yok oğlu yok…Devamlı bir huzursuz etme , dahil etme , iliştirme…

“İNSANDAN ÜMİDİMİ KESTİM”

İnsandan ümidimi kestim, çok oluyor….Yahu benimle ilgili hiç bir şeyden haberiniz yok… Bari bundan haberiniz olsun….Hayatımda patronlu bir işte çalışmamışım adam “tasman kimde Cem ” yazıyor ya :))) insan deli oluyor kuran çarpsın hasta bu insanlar. Ve kriminal tabi ki..

Ve final…Takma abi! Vay canına şeytanın aklına gelmez ne büyük bir öneri! Breh breh”

Cem Yılmaz hakkındaki asılsız 15 Temmuz paylaşımlarına isyan etti: Her sene aynı pisliği yapıyorsunuz

İşte Cem Yılmaz’la ilgili uydurma paylaşımlardan biri:

Cem Yılmaz hakkındaki asılsız 15 Temmuz paylaşımlarına isyan etti: Her sene aynı pisliği yapıyorsunuzCem Yılmaz’ın tepki gösterdiği uydurma paylaşımlardan biri

sizlere descargarfacebookapk.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir