Çıplak ve birbirlerine sarılmış halde ölü bulunan iki arkadaşın son anları kameraya böyle yansıdı

Çıplak ve birbirlerine sarılmış halde ölü bulunan iki arkadaşın son anları kameraya böyle yansıdı

Kağıthane’de çıplak bir şekilde birbirine sarılmış halde bulunun iki gencin ölümü duyanları sarstı. Yaklaşık 5 gün önce öldüğü düşünülen çiftin odasında şırınga ve uyuşturucu içmek için kullanılan tüp bulundu. İki arkadaşın son anları ise bir bakkalın güvenlik kamerasına yansıdı.

BİNAYA GİRDİLER BİR DAHA ÇIKMADILAR

Kağıthane Telsizler Mahallesi’nde saat 14.30 sıralarında meydana gelen olayda, birlikte yaşadıkları öğrenilen 38 yaşındaki Feridun Kesgin ve 29 yaşındaki İlker Yılmaz, geçtiğimiz Cumartesi günü kaldıkları binanın girişindeki bakkaldan alışveriş yapmıştı. Çift ardından kaldıkları eve girdi ancak bir daha çıkmamıştı.

İki arkadaş yatakta çıplak ve sarılmış halde ölü bulundu

ÇIRILÇIPLAK BİRBİRİLERİNE SARILMIŞ HALDE BULUNDULAR

Yaklaşık 5 gün boyunca iki arkadaştan haber alamayan yakınları, bakkalı arayarak evde olup olmadıkları sormuştu. İkilinin uzun süre görünmemesi üzerine yakınları polis ekiplerine ihbarda bulunmuştu. İhbar üzerine olay yerine gelen Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çilingir yardımıyla içeriye girdiğinde korkunç manzaraya karşılaşmıştı. Haber alınamayan çift, çırılçıplak halde yatakta birbirlerine sarılmış olarak bulunmuştu. İçeriye giren sağlık ekiplerinin yaptığı incelemeler sonucunda ikilinin hayatını kaybettiği belirlenmişti. Olayın ardından arkadaşlarının öldüğünü haber alan arkadaşları gözyaşlarına boğulurken, çevredeki vatandaşlar ise şaşkınlıkla olanı biteni izlemişti.

İki arkadaş yatakta çıplak ve sarılmış halde ölü bulundu

SUÇ KAYITLARI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Olay yeri inceleme ekiplerinin dairede yaptığı çalışmalar sonucunda iki adet şırınga ve uyuşturucu madde içmek için kullanılan tüp olduğu görülmüştü. Cumhuriyet savcısının da incelemelerinin ardından iki arkadaşın cenazesi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna götürülmüştü. Öte yandan ölü bulunan Feridun Kesgin’in emniyette “uyuşturucu madde kullanmak” suçundan, İlker Yılmaz’ın ise “tehdit” ve “hakaret” suçlarından kaydının bulunduğu ortaya çıkmıştı.

İki arkadaş yatakta çıplak ve sarılmış halde ölü bulundu

SON ANLARI KAMERADA

Kağıthane’de kaldıkları evin yatak odasında çırılçıplak halde birbirlerine sarılarak ölü olarak bulunan iki arkadaşın son anları kameralara böyle yansıdı. Görüntülerde, gençlerin bakkala gelip alışveriş yaptıktan sonra ayrıldıkları görülüyor.

sizlere descargarfacebookapk.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir