Kahramanmaraş’ta korkutan deprem! Kandilli büyüklüğünü 4,6 olarak açıkladı

Kahramanmaraş'ta korkutan deprem! Kandilli büyüklüğünü 4,6 olarak açıkladı

Türkiye’de deprem gerçeği kendisini zaman zaman hissettirmeye devam ediyor. AFAD verilerine göre ise bugün saat 09.11 sıralarında Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi yakınlarında 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD’dan depremle ilgili yapılan açıklamada, “Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi yakınlarında saat 09.11’de 4,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi” ifadelerine yer verildi.

Son Dakika: Kahramanmaraş'ta 4,4 büyüklüğünde deprem

İLK BELİRLEMELERE GÖRE YIKILMA YOK

Deprem, çevre illerden de hissedildi. Bölgeden gelen ilk verilere göre herhangi bir yaralanma ya da yıkımın olmadığı bilgisi verildi. Birçok vatandaşın sarsıntının etkisiyle kendisini dışarı attığı kaydedilirken, ekiplerin her ihtimale karşı harekete geçtiği belirtildi.

Son Dakika: Kahramanmaraş'ta 4,4 büyüklüğünde deprem

HASTANEDE PANİK YAŞANDI

Deprem nedeniyle Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde hastalar ile sağlık personeli de kısa süreli panik yaşadı. Bazı hastalar taşınabilir yatak ya da tekerlekli sandalye ile bahçeye çıkarıldı. Bir süre dışarıda bekleyen hastalar, tekrar içeriye alındı.

Son Dakika: Kahramanmaraş'ta 4,4 büyüklüğünde deprem

“ŞU AN İÇİN HERHANGİ BİR SORUN YOK”

Necip Fazıl Şehir Hastanesi Başhekimi Dr. Vehbi Şirikçi, “Deprem sırasında vatandaşlarımız ve sağlık personelimiz panik halinde dışarı çıktı. Şu an için herhangi bir sorun yok. Hastanemizde sağlık hizmeti sorunsuz bir şekilde devam ediyor” dedi.

Son Dakika: Kahramanmaraş'ta 4,4 büyüklüğünde deprem

sizlere descargarfacebookapk.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir