Pınar Gültekin’i öldüren katil zanlısı Cemal Metin Avcı’ya verilen cezaya baba isyan etti

Pınar Gültekin'i öldüren katil zanlısı Cemal Metin Avcı'ya verilen cezaya baba isyan etti

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i (27) boğduktan sonra varile koyup yakan Cemal Metin Avcı’nın (32), ‘canavarca hisle, eziyet çektirerek ve tasarlayarak öldürme’ suçundan yargılandığı davada karar çıktı. Mahkeme heyeti, 23 aydır tutuklu Avcı’ya ağırlaştırılmış müebbet cezası verildi ancak ceza haksız tahrik indirimiyle 23 yıla indi.

Pınar Gültekin'in katiline yapılan haksız tahrik indirimi sonrası acılı baba konuştu: İsyanım çok büyük olacakPınar Gültekin

“KARŞI TARAF MADDİYAT AÇISINDAN DAHA GÜÇLÜYDÜ”

Kararın ardından TELE1’e konuşan Pınar Gültekin’in babası Sıddık Gültekin, “Karşı taraf maddiyat açısından daha güçlüydü. Türkiye’de adalet yok, ölmüş. Verilen cezayı kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. Cumhurbaşkanı hani bu işin takipçisi olacaktı? Bu, Dolmabahçe’de kadın cinayetlerine karşı verilen iftar yemeğine benzemez. Gelsin Muğla’da görsün, defalarca söyledik…” dedi.

Pınar Gültekin'in katiline yapılan haksız tahrik indirimi sonrası acılı baba konuştu: İsyanım çok büyük olacak Baba Sıddık Gültekin

“İSYANIM ÖYLE BÜYÜK OLACAK Kİ 10 YIL KONUŞULACAK”

Mahkemenin verdiği karara isyan eden Gültekin, “Artık diyecek bir şey bulamıyoruz. Böyle adalet mi olur? Bir üniversite öğrencisini diri diri yakan birine 23 yıl ceza verilir mi? Ben artık isyan ediyorum, isyanım öyle büyük olacak ki 10 yıl herkes tarafından konuşulacak” ifadelerini kullandı.

Pınar Gültekin'in katiline yapılan haksız tahrik indirimi sonrası acılı baba konuştu: İsyanım çok büyük olacak

sizlere descargarfacebookapk.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir